Відділ освіти Бахмацької РДА

2017

Районний тур всеукраїнського конкурсу

«Учитель року-2017»

           З 01 по 19 грудня 2016 року в районі проходив перший тур Конкурсу «Учитель року-2017». Всього до оргкомітету Конкурсу  подано 14 заяв. Учителі змагалися в чотирьох номінаціях, а саме:

            у номінації «Біологія» - Безмозга Катерина Володимирівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Гончарова Ганна Петрівна (Фаствецький НВК), Жибер Ольга Вікторівна (Пісківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Малецька Людмила Григорівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №1);

            у номінації «Інформатика» - Великойваненко Олена Миколаївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №4), Герман Оксана Василівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Горбаченко Олександр Михайлович (Бахмацька гімназія), Книга Наталія Віталіївна (Стрільника ЗОШ І-ІІІ ст.), Наваліхіна Анастасія Сергіївна (Курінський НВК);

            у номінації «Музичне мистецтво» - Ворона Лариса Анатоліївна (Тиницька ЗОШ І-ІІІ ст.), Подоляк Галина Степанівна (Фастовецький НВК);

            у номінації «Початкова освіта» - Миргорода Світлана Василівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Очеретяна Тетяна Миколаївна (Бахмацька гімназія), Скрипак Ірина Миколаївна (Пісківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

        На підставі підсумкових протоколів журі

1. Переможцями районного туру конкурсу «Учитель року-2017» визначено:

        1.1. У номінації «Біологія»

- Малецьку Людмилу Григорівну, вчителя біології Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

1.2. У номінації «Інформатика»

- Горбаченка Олександра Михайловича, вчителя інформатики Бахмацької гімназії;

        1.3. У номінації «Музичне мистецтво»

- Подоляк Галину Степанівну, вчителя музики Фастовецького НВК;

        1.4. У номінації «Початкова освіта»

- Скрипак Ірину Миколаївну, вчителя початкових класів Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  1. Лауреатами районного туру конкурсу «Учитель року-2017» визначено:

- Безмозгу Катерину Володимирівну, вчителя біології Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Великойваненко Олену Миколаївну – вчителя інформатики Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4;

-  Ворону Ларису Анатоліївну, вчителя музики Тиницької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Миргороду Світлану Василівну, вчителя початкових класів  Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

        3. Подякою відділу освіти відзначено:

- Гончарову Ганну Петрівну – вчителя біології Фастовецького НВК;

- Жибер Ольгу Вікторівну – вчителя біології Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

- Герман Оксану Василівну – вчителя інформатики Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

-  Книгу Наталію Василівну, вчителя інформатики Стрільницької  ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Наваліхіну Анастасію Сергіївну – вчителя інформатики Курінського НВК;

- Очеретяну Тетяну Миколаївну – вчителя початкових класів Бахмацької гімназії.

НОМІНАЦІЯ - БІОЛОГІЯ

Гончарова Г.П.

Жибер О.В.

Майстер-клас від Жибер

Презентація Безмозгої К.В.

Презентація Малецької Л.Г.

Учасники і журі Конкурсу

НОМІНАЦІЯ - ІНФОРМАТИКА

Презентація Великойваленко О.М.

Презентація Герман О.В.

Презентація Горбаченка О.М.

Презентація Книги Н.В.

Презентація Наваліхіної А.С.

Учасники Конкурсу

Члени журі

НОМІНАЦІЯ - МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

Визначення рівня комп’ютерної грамотності

Майстер-клас Ворони Л.А.

Початок конкурсу

Презентація досвіду Подоляк Г.С.

Презентація досвіду роботи Ворони Л.А.

Тестування

Учасники та члени журі

Члени журі за переглядом майстер-класів

НОМІНАЦІЯ - ПОЧАТКОВА ОСВІТА

Журі в роботі

Майстер-клас Скрипак І.М.

Презентація Скрипак І.М.

Члени журі номінації