Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Бахмацька гімназія

Директор гімназії – Дудка  Валентина Федорівна,

повна вища, Ніжинський ДПІ, 1982р.;

спеціальність – російська мова та література

викладає – зарубіжна література, російська мова

Контакти  закладу:  тел.: 21811, 21264 поштова адреса 16500,Чернігівська область Бахмацький район  м.Бахмач, вул.Ярослава Мудрого, 4      e-mailbakhmach_gymnasium@ukr.net.

Коротка історична довідка

Історія  Бахмацької  гімназії  розпочалася  з  початком  нового  тисячоліття. 1  вересня 2000  року  в  місті  відкрився  заклад  нового  типу.   Першим  директором  гімназії, одним  із  її  засновників  був  Третяк   Микола  Семенович.

З  2004  року  Бахмацьку  гімназію  очолив  Полянський  Петро  Ісакович.

З  2010 року директором гімназії призначено Дудку Валентину Федорівну.

Станом на 1 вересня 2018 року  у  гімназії  навчалося  277  учнів.

1-4х – 5класів

5 клас -  з вивченням двох іноземних мов

6 клас – з вивченням російської мови

7 клас – з вивченням російської мови

8А клас – поглиблене вивчення української мови

8Б клас – поглиблене вивчення біології

9 клас – з вивченням двох іноземних мов

10 клас  - профіль українська філологія

11 клас  - біолого-хімічний профіль

Середня наповнюваність  класів – 21 учень. 2 учні навчаються  за індивідуальною формою навчання.

Мова навчання – українська. Навчально-виховний процес відбувається в одну зміну.

Педагогічний  колектив  гімназії  нараховує  30 учителів,  усі  мають  повну вищу  педагогічну  освіту   з них:

«учителів методистів» – 11                            І категорії    - 3

«старших учителів» – 6                                 ІІ категорії     - 1

учителів вищої категорії – 25                        спеціаліст    - 2

«Відмінник освіти» -14

Лауреати обласної педагогічної премії  ім.Софії Русової – 3 (Антоненко Т.Ф., учитель біології ;Грищенко Л.В., учитель історії; Мартиненко І.Г., учитель біології)

Гімназія  повністю  забезпечена  педагогічними  кадрами, усі  навчальні  предмети  викладають  фахівці.

Педагогічний  колектив  працює  над  вирішенням  проблеми «Формування

компетентної особистості  для життя в інформаційному суспільстві

шляхом впровадження інформаційно-комунікаційних технологій»

У  гімназії  створені всі  умови  для  навчання  й  виховання  учнів.

Функціонують  навчальні  кабінети  біології, географії, 2 кабінети  інформатики, бібліотека  (підключені до мережі Internet), хімії, музики, тир,

2 майстерні.

З 2003 року беремо участь у роботі Міжнародного освітянського клубу «Партнер» при  гуманітарному ліцеї Київського національного  університету ім. Т.Г.Шевченка.

Дитяче самоврядування існує в гімназії  з 2000 року. Воно здійснюється через роботу дитячої організації – Гімназійної республіки «ШАНС», яка має на меті виховання творчої, соціально активної особистості, здатної до саморозвитку і самореалізації.

Законодавчу гілку влади і організаційне керівництво в Гімназійній республіці здійснює учнівський орган самоврядування – гімназійний парламент на чолі якого стоїть Президент гімназії. Гімназійний парламент складається з депутатів, які є представниками з кожного класу: з 5-го по 11-й клас. До гімназійного парламенту входить 11 депутатів.

В гімназійній республіці працює 8 міністрів: освіти, культури та дозвілля, охорони здоров»я та спорту, внутрішніх справ, зовнішніх справ, милосердя, екології.

Через роботу дитячого самоврядування учні готуються до свідомої участі в суспільному житті держави, до самостійної адаптації в умовах швидких змін суспільного життя.

Відповідно до рішення тринадцятої сесії восьмого скликання Бахмацької міської ради від 26 липня 2021 року "Про створення Бахмацького ліцею №1 Бахмацької міської ради" Бахмацьку гімназію реорганізовано шляхом приєднання до  Бахмацького ліцею №1.