Григорівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Керівник: Корнух Галина Анатоліївна. Освіта вища.

Контактні дані: тел: (04635) 47-4-25; поштова адреса Чернігівська обл. Бахмацький р-н с. Григорівка, вул. Шкільна, 37   сайт: www.hryhorivka-bakh.edukit.cn.ua

e-mail: grigorovskazosh@ukr.net

Коротка історична довідка.

До революції в селі працювала земська школа.

У 1871 році в ній навчалося лише 78 учнів: 74 хлопці та 4 дівчини.

З 1905 року почала працювати церковно-приходська школа, приміщення якої фунціонує і в даний час.

У 1928 році в селі було 823 господарства з кількість населення 4235 чоловік.

В початкових класах навчалося 238 учнів. Навчали дітей 2 вчителі, які мали середню освіту.

З 1944 року директором 7-річної  школи був Білик Олександр Іванович. Вся робота колективу  направлена на відбудову школи в післявоєнний період.

У 1951 році почала працювати  Григорівська середня школа.

Вишу освіту вже мали 29 громадян села.

У 1960 році побудовано нове приміщення школи, яке функціонувало до 1992 року, а потім було знесено. У 1993 році  розпочато нове будівництво, яке до данного часу незавершене.

У даний час навчання проводиться в старому приміщенні церковно-приходської школи.