Красилівська гімназія

Керівник  Таценко Ірина Анатоліївна

Контакти  закладу:  тел.   47-6-17   поштова  адреса 16541 Чернігівська область, Бахмацький район  с.Красилівка, вул. Перемоги,4,  сайт kras-zoh.ucoz.ua

email: kras.zoh@ukr.net

Коротка історична довідка

Красилівська школа розпочала своє існування в 1902 р., коли було збудовано приміщення на 4 класні кімнати – Земська школа, в якій навчалися учні в 3-х класах.

У1927 році школа стала чотирирічною. З 1932-1933 навчального року школа стає семирічною в школі працює 7 вчителів. Перший випуск семирічної школи  в 1935.                                                                                                                В 1946 році в школі працює 15 вчителів і навчається 335 учнів, школа все ще залишається семирічною. З вересня 1964 року в школі починає працювати група продовженого дня , яка охоплює 35 учнів. У 1970 році розпочинають роботу по будівництву нової школи.

У січні 1974 року будівництво було завершене.   З 2001 року школа переходить на 12-ти бальну систему оцінювання учнів.