Курінський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Керівник Доліч Оксана Василівна

Контакти  закладу:  тел. (04635) 2-53-61   поштова  адреса: 16544 Чернігівська область Бахмацький район с. Курінь, вулиця Шкільна 5,  сайт:

email: kurin_nvk@ukr.net

Коротка історична довідка

Як у кожної людини є власна доля, так і у нашої школи є своя історія, своє життя – буремне, щасливе, але загалом добре і щире. Бо велике у неї серце, до якого вона хоче прихилити кожну дитину, наділивши її знаннями та мудрістю.
Розпочала вона свій літопис наприкінці 1938 року як Курінська перша неповна середня школа. Світла, простора і тепла, вона стала другою домівкою для багатьох своїх вихованців. 22 червня 1941 року школа дала путівку в життя першим своїм випускникам. У часи окупації, з 1941 по 1943 рік, навчання було призупинено. У стінах храму наук працювала німецька комендатура. З вересня 1943 року навчальний заклад відновив свою роботу. Незважаючи на те, що йшла війна, у школі відбувалися олімпіади. На той час у закладі працювало 7 учителів. У 1946 році в Курінській семирічці навчалося 636 учнів. І вже 1951 року вона іменувалась як Курінська перша середня школа, а з серпня 1954 року – Курінська середня.Учні початкової ланки навчаються у одноповерховому приміщенні побудованому у 1989 році. У 2011-2012 роках за кошти ПСП «Авангард» двоповерхове приміщення обшитосайдингом, у 2012 році збудовано внутрішній туалет. У вересні 2013 року загальноосвітній заклад було реорганізовано у Курінський навчально-виховний комплекс. У листопаді 2013 році твердопаливну котельню було переведено на газове опалення та встановлено блочно-модульну газову котельню згідно інвесторського договору з ТО«³аннагрупп». У 2015-2016 н. р. в закладі навчається 236 учнів та 22 вихованці дошкільної групи «Сонечко», працює 32 педагоги. Даний навчальний заклад має два комп’ютерні класи, у яких 23комп’ютери, які під’єднані до мережі інтернет.

Допомагають зміцнювати та покращувати матеріально-технічну базу загальноосвітнього закладу – керівники місцевих сільгосппідприємств Василь Булах, Микола Турчин, ОлександрХарченко, Станіслав Шуба, Курінський сільський голова Леонід Вдовенко, батьки, вчителі, колишні випускники.