Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Митченківський НВК

Керівник Наумчик Світлана Іванівна

Контакти  закладу:  тел. (04635) 4-93-19  поштова  адреса 16530 Чернігівська область Бахмацький район с. Митченки вулиця Центральна 8,  email mitchenky_school@mail.ua 

Історична довідка

     На початку 30 х років у державі запроваджено обов’язкову семирічну освіту. Приміщень для навчання не було, а навколо села не вистачало будівельного матеріалу та лісу.

           Державні діячі «поклали око» на  церкву Святої Великомучениці Варвари. З неї вирішили побудувати приміщення Митченської семирічної школи. Таким чином, розв’язувалося питання побудови школи, та в активну фазу вступала боротьба з релігією.

           Розбирати приміщення Варварівської церкви накинулись войовничі атеїсти: це в минулому наймити, голодранці, холуї, запроданці. Парафіян охопив жах, коли вони спостерігали за цим актом вандалізму. Розібрали приміщення церкви в 1934 році, а в 1937 році було введено в експлуатацію двоповерхову семирічну школу на 12 класних кімнат.

            Приміщення Митченської семирічної школи було збудоване під керівництвом інженера-будівельника Іванова з Чернігова і місцевого прораба Откидача Федора. У 1938 році школу перевели в десятирічну з назвою Митченська середня школа, перший випуск якої відбувся 21 червня 1941 року.

            Новий навчальний рік розпочався 1 вересня 1941 року, але після захоплення німцями села Митченок у вересні 1941 року навчання припинилося і до 1942 року не було. У приміщенні школи проживали німці і тимчасово перебував штаб командуючого німецькою танковою армією.

            Наступний навчальний рік 1942 – 1943 розпочався не 1вересня, як завжди, а 1 липня, і працювала тільки початкова школа. Починаючи з 2 класу, вивчали німецьку мову. Заняття проводилися в будівлях церковно-приходських шкіл, тільки не у двоповерховому приміщенні.

            Після визволення села від окупантів 6 вересня 1943  року відновила роботу Митченська середня школа, другий випуск якої відбувся 20 червня 1945 року.

            Учні навчалися у двоповерховому приміщенні, а також у приміщеннях Земської школи та Покровської й Спасівської церковно-приходських шкіл.

           У 1953 році Батуринське райво призначило директором школи Назаренка Василя Савича. З 1958 – 1960 рр. директором працювала Старченко Софія Миколаївна. У період з 1961 по 1982 роки  школу очолював Прокопенко Дмитро Микитович. У 60 х роках для розв’язання проблеми нестачі шкільних приміщень було прийнято рішення розібрати будинок Стефановського, перевести будівельний матеріал на подвір'я школи і змонтувати шкільне приміщення для початкових класів. Стіни двоповерхового приміщення ззовні були поклинцьовані, обмазані глиною й побілені.

           З 1982 по 1990 рр. директором працював Винниченко Яків Михайлович. У 1990 році школу ззовні облицювали оргалітом, пофарбували та запустили водяне опалення. З 1990 по 1999 рр. директором працював Олекса Василь Іванович.

           З 1999 по 2001 рр. школою керував Салогуб Валерій Володимирович. 5 травня 2001 року в другій половині дня двоповерхове приміщення школи загорілося. Гасили декілька бригад пожежників. Повністю згорів дах, другий поверх довелося демонтувати. Відремонтували перший поверх і частково змінили розташування класних кімнат. Учительську перетворили на класне приміщення, а місце розташування сходів з першого поверхів на другий обладнали під учительську. На місці розташування середнього вікна в коридорі  розташували вхідні двері. Зовнішні стіни обклали білою цеглою. Дах зробили іншої конструкції. У жовтні цього ж року завдяки зусиллям батьків, учителів, жителів та керівників села, районної влади учні перейшли до нового приміщення. У період з 2001 по 2011 рр. обіймав посаду директора школи Рябенко Володимир Михайлович.

           У 2005 році Митченківська середня школа перейменована на Митченківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. З 2011року і по нині школу очолює Наумчик Світлана Іванівна. У 2013 році Митченківську ЗОШ    І-ІІІ ступенів реорганізовано у Митченківський навчально – виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Відкрита дошкільна різновікова група «Калинка» на 15 місць.

Інформація про педпрацівників

№ п/п

П І П учителя

Спеціальність

Освіта

1.

Бурлаченко Віра Миколаївна

ЗНВР

Повна вища

2.

Савченко Світлана Григорівна

ЗВР

Повна вища

3.

Садовнича Марія Олексіївна

Учитель укр.мови та літератури

Повна вища

4.

Журавель Світлана Іванівна

Учитель зарубіжної літератури

Повна вища

5.

Філоненко Віктор Олександрович

Учитель історії та правознавства

Повна вища

6.

Маслакова Наталія Сергіївна

Учитель англ.мови

Повна вища

7.

Кривошей Надія Михайлівна

Учитель математики та фізики

Повна вища

8.

Котляр Катерина Миколаївна

Учитель математики та фізики

Повна вища

9.

Рибець Олександр Віталійович

Учитель інформатики

Повна вища

10.

Хільчевський Олександр Володимирович

Учитель географії та біології

Повна вища

11.

Лук’яниця Людмила Валеріївна

Учитель хімії та біології

Повна вища

12.

Олефіренко Ярослав Миколайович

Учитель трудового навчання

Повна вища

13.

Осьмачко Лідія Миколаївна

Учитель початкових класів

Повна вища

14.

Павліченко Валентина Василівна

Учитель початкових класів

Повна вища

15.

Бобро Юлія Яківна

Педагог-організатор

Навчається в Глухівському НПУ

16.

Редька Оксана Віталіївна

Вихователь

Бакалавр