Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Свято Букварика в Красненському НВК

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1 класі Красненського НВК. Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі.

Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно.  Перша вчителька Ольга Тулуша  та її маленькі першокласники  вчили вірші, проводили конкурси та розігрували сценки, а з музичним керівником  Анатолієм Кислицею підготували гарні музичні композиції.

І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, які не залишили байдужими нікого.

На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого першого  шкільного року.

«Букварик» випробовував кожного учня першого класу на «міцність» у знанні букв, а Баба Яга запрошувала найменших учнів до своєї школи пакощів, від якої  звичайно ж  вони відмовилися.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом зі своєю першою учителькою Ольгою Тулушою, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.« повернутися до списку новин