Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Змагалися туристи-вчителі

04-06 жовня на території табору «Юний турист» поблизу с. Количівка Чернігівського району відбулися обласні змагання зі спортивного туризму серед педпрацівників, присвячені Всесвітньому Дню туризму. У змаганнях узяло участь 14 команд із різних регіонів Чернігівщини. Бахмацький район представляла команда «Фортуна» у складі керівника гуртків Бахмацького БДтаЮТ Заїки Олександра, учителя інформатики Митченківського НВК Рибця Олександра, учителя української мови і літератури Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Левченко Тетяни, учителя трудового навчання Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Семенчук Ольги. Представником команди був учитель фізичної культури Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Григора Орлика Кисіль Володимир, а суддею – учитель географії і біології Тиницької ЗОШ І-ІІІ ст. Йосипенко Микола.

Упродовж усіх 3-ох днів лив дощ, неначе випробовуючи команди на міцність, але наші туристи так майстерно обладнали бівак, що на території Бахмацького табору було сухо й комфортно.

У перший день відбулися «Спецзавдання», що складалися з 7 етапів: переправа по жердинах, в’язання вузлів, бухтування мотузки і траверс умовного схилу, переправа по купинах, топографія, долікарська допомога, вимірювання відстані до предмета. Наша команда у важких погодних умовах і запеклій боротьбі із суперниками, посіла лише 11 місце. Та бахмачани не втратили надію і наступного дня в змаганнях зв'язок були 7-ми. Після обіду відбулося змагання з велосипедного туризму (фігурне водіння і тріал). Від «Фортуни» виступали Заїка і Рибець Олександри, які поділили ІІІ-ІV місця з командою Семенівського району. Останнього дня після нічної проливної зливи відбулася командна «Смуга перешкод», де бахмачани показали приклад іншим, як  можна подолати цю дистанцію, не зробивши жодного штрафу, але за часом проходження поступилися двом минулорічним чемпіонам та призерам, тож посіли ІІІ місце.

У загальному заліку, здивувавши всіх, «Фортуна» піднялася на 4 місце, пропустивши вперед команди м. Новгорода-Сіверського, м. Ніжина та Семенівського району.

У конкурсі «Туристський побут» бахмачани традиційно посіли першу сходинку завдяки старанням і кулінарним здібностям  улюбленця команди Киселя Володимира.

Додому поверталися втомлені, але щасливі, із грамотами, у мокрому одязі і взутті, однак з приємними враженнями й відчуттям вдало виконаного завдання.

 « повернутися до списку новин