Тиждень англійської мови у Красилівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 29.01.2018 16:20

З 22 січня по 26 січня в Красилівській ЗОШ І-ІІІ ст. проходив тиждень англійської мови «English is fun. English is cool» (Англійська – це весело, англійська – це круто!). Усі школярі разом із вчителем англійської мови Наталією Голяк приймали активну участь.

Особливо дітям сподобались квести, змагання, розгадування кросвордів. Так, діти початкової ланки брали участь в АВС–quest (АБС-квест), знаходили відповіді на питання.  На початку тижня учням було дано завдання назвати свій клас й придумати емблему. Дуже весело та активно проходив день під назвою Master Chef (Майстер-шеф), коли учні знаходили переклад англійських страв, а потім самі на англійській мові усім присутнім розповідали, як готувати їх улюблені страви. В четвер школярів захопив квест «Find some thing and name it» (Знайди річ та назви її). Діти по стрілочкам намагалися знайти предмет, захований в приміщенні школи й назвати його іноземною мовою. Ця гра пройшла весело й на позитивній ноті і захопила навіть вчителів. Учні  8 – 11 класів підготували свої проекти про Великобританію та представляли їх. В останній день тижня були  підведені  підсумки, учні ділилися враженнями.