Семінар вчителів англійської мови

Дата: 21.03.2019 08:34

20 березня  на базі Бахмацької гімназії відбувся районний семінар-практикум вчителів англійської мови «Підготовка учнів до успішного складання ЗНО з іноземної мови».

Порівняльний аналіз результатів ЗНО з англійської мови за 2018 рік в розрізі закладів освіти району та області зробила Людмила Іванько, методист рай методкабінету. Учасники семінару обговорили теоретичні питання, які презентували їх колеги: інноваційні підходи до розвитку навичок зорового сприймання інформації,  критичного мислення в старших класах при формуванні мовних компетентностей учнів (Вікторія Гаранько, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5);  розвиток навичок сприймання на слух: методи організації роботи, типи перевірних завдань, уникнення труднощів під час роботи із текстом (Людмила Богдан, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№4); використання методу проектів для розвитку соціолінгвістичної компетентності учнів (Тетяна Любчич, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№2; розвиток репродуктивних навичок (усних та письмових) випускників (Світлана Домашенко, Халимонівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

На показовий інтегрований урок англійської мови  «Музика в моєму житті» запросили до себе учні 8 класу та вчитель-методист Світлана   Мішина, яка в черговий раз підтвердила свою фахову майстерність, глибоке знання сучасної методики викладання англійської мови.