XI Міжнародний мовно-літературного конкурс молоді імені Тараса Шевченка: нові здобутки

Дата: 02.03.2021 08:38

12 лютого 2021 року відбувся обласний етап XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  серед учнів  5-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Ураховуючи епідемічну ситуацію, пов’язану з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом, конкурс проводився в заочній (дистанційній) формі.

У змаганні взяли участь сто двадцять п’ять здобувачів освіти із 14 міських, 13 селищних і 7 сільських територіальних громад. Серед них - 77 учнів закладів загальної середньої освіти, 13 - закладів професійної (професійно-технічної) освіти,18 студентів закладів фахової передвищої та 17 - вищої освіти.  Серед них і двоє бахмачан, переможців регіонального етапу – учениця 9 класу Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Тчаннікова Людмила (уч. Степаненко І.Ю.) та учень 7 класу Бахмацької гімназії Небеський Артем (уч.Іванько О.М.). Учасникам Конкурсу були запропоновані завдання з написання твору-опису,  твору-роздуму, есе за рядками Тараса Шевченка. У своїх роботах здобувачі освіти продемонстрували  високий рівень володіння літературними вміннями, усвідомлення значення творчої спадщини Кобзаря, його роль в українській і світовій культурі, розуміння зв’язків між різними видами мистецтв.

За підсумками роботи журі обласного етапу конкурсу Тчаннікова Людмила стала переможцем обласного етапу й нагороджена дипломом І ступеня Управління освіти і науки Чернігівської  облдержадміністрації.

06 березня 2021 року в усіх регіонах України відбудеться фінальний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, участь у якому братиме Людмила. Їй ще раз необхідно буде продемонструвати належне володіння художнім словом, здатність до фахового аналізу мовно-літературного та культурно-історичного матеріалу та творчі здібності. Конкурсні роботи, написані учасниками престижних мовних змагань, будуть передані кваліфікованому й неупередженому журі для визначення тих, хто виявиться найкращим у цьогорічних випробуваннях.

Тож бажаємо яскравих перемог нашій учасниці   конкурсу!