Вітаємо переможців обласного огляду-конкурсу

Дата: 31.05.2019 08:41

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання  в закладах загальної середньої освіти Чернігівської області.

В цьому році огляд-конкурс проводився в пяти номінаціях. Заклади загальної середньої освіти Бахмацького району взяли участь у двох номінаціях.

У номінації «Заклади загальної середньої освіти (міські, кількість учнів більше 700)» перше місце  отримав педагогічний колектив Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 й нагороджений дипломом Управління освіти і науки облдержадміністрації.

Педагогічному колективу Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів оголошено Подяку Чернігівського ОІППО ім. К.Д.Ушинського. Він приймав участь у номінації «Заклади загальної середньої освіти (сільські)».

Вітаємо педагогічні колективи шкіл та бажаємо їм нових спортивних здобутків, подальших успіхів у формуванні здорового способу життя серед учнівської молоді та подальшого розвитку фізичної культури в закладах освіти Бахмацького району.