Про проведення зимової сесії «STEM-школа – 2021»

Дата: 03.11.2020 08:47

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2020 року № 22.1/10-2079 «Про проведення зимової сесії «STEM-школа – 2021» у лютому 2021 року проводиться зимова дистанційна сесія «STEM-школа – 2021». Запрошуються педагогічні працівники стати спікерами зимової сесії і представити теоретично-практичний досвід з питань STEM для всіх рівнів освіти за напрямами:
- науково-методичні аспекти розвитку напрямів STEM/STREAM-освіти;
- моделі реалізації STEM-освіти в різних установах;
- STEM-урок/заняття: теорія та практика;
- STEM-проєкти: теорія та практика;
- партнерська взаємодія для кращих результатів.
Бажаючім стати спікерами необхідно до 20 листопада 2020 року заповнити реєстраційну Google форму https://cutt.ly/DgpahH4 та завантажити до неї портфоліо матеріалів. Спікери зимової сесії будуть обиратися організаційним комітетом на конкурсній основі за критеріями: новизна та актуальність теми/матеріалів, науковість, інформативність та змістовність доповіді/матеріалів, якість презентаційних відеоматеріалів. Результати відбору буде повідомлено учасникам на електронну пошту листом після 11 грудня 2020 року.
Додаткову інформацію можна отримати за адресою: webstemschool2020@gmail.com