ЛІТНІ АНГЛОМОВНІ ТАБОРИ БАХМАЧЧИНИ: Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Дата: 11.06.2019 08:58

Весело і з користю проходить час в літньому англомовному таборі “ABC camp” на базі пришкільного табору з денним перебуванням Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№1. 20 учнів 3-4 класів беруть активну участь у різноманітних заходах: конкурсах, змаганнях, іграх під дбайливим керівництвом вчителів англійської мови Вікторії Соболєвої, Алли Міщенко, Тетяни Соколової, Наталії Євстаф’євої, Вікторії Копи.

Найяскравіша подія табору - інтелектуально-розважальний конкурс «Smart kids» («Розумні діти»). Команди «Rainbow» («Веселка») та «Happy Stars»(«Щасливі зірки») змагалися за звання «Найрозумніший». Учні активізували вивчену лексику, повторили граматику, розгадували ребуси, кросворди та загадки, згадали казкових героїв, спробували себе у ролі юних акторів.

Діти отримали призи та незабутні враження, а вчителі - позитивний заряд енергії та почуття гордості за своїх вихованців. English camp is fun!