Обласна патріотично-виховна програма «Війна, якої немає!»

Дата: 26.10.2017 09:05

До обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!» долучились учні Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 та гімназії, активні учасники всіх районних заходів національно-патріотичного спрямування. Метою програми є привернення уваги молоді до війни, яка відбувається на Сході країни та вшанування героїв нашого часу, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність країни.

У фойє Обласного молодіжного Центру Чернігівської обласної ради розташована виставка «Блокпост пам’яті», екскурсію якою провели заздалегідь підготовлені учні-екскурсоводи Фесенко Еліна та Галат Дмитро, учасники програми. Найбільше  вразили й запам’яталися учням надзвичайно виразні експозиції «Від Майдану до Ілловайська», «Маки», «Ілловайська Біблія», «Телефон». Також діти переглянули фільм про героїчну участь наших співвітчизників у зоні проведення антитерористичної операції.

Продовжився захід патріотичним флеш-мобом «За Україну, за її волю» біля  Меморіальної стели загиблим учасникам АТО, де учні виконали руханку під супровід пісні «Я - убитий солдат». А завершилося дійство декламацією  безсмертних рядків:

Борітеся — поборете,

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!