Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

З 11 січня розпочався районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2017/2018 навчального року.

На Конкурс подано 14 робіт учнів-членів Бахмацького сектору Чернігівського відділення МАН України із 9 закладів загальної середньої освіти. Роботи представлені в одинадцяти секціях (Мистецтвознавство; Зарубіжна література; Історія України; Історичне краєзнавство; Експериментальна фізика; Загальна біологія; Зоологія, ботаніка; Прикладна математика; Математика; Екологія).

Конкурс пройде в три тури: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт; оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін; захист науково-дослідницьких робіт.

Щиро бажаємо юним науковцям досягнень на ниві науки!

Результат пошуку зображень за запитом "мала академія наук"