Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек в Халимонівській ЗОШ

Дата: 22.10.2020 09:12

Головною метою Всеукраїнського місячника є привернення уваги до екологічних проблем і активізація просвітницької роботи бібліотеки щодо захисту довкілля.

Учні та вчителі із задоволенням долучилися до наступних заходів:

01.10 – урочисте відкриття місячника шкільної бібліотеки;

05.10 – бесіда за круглим столом «Шлях до збереження  біосфери та здоров’я людей.»

07.10 –  екологічна акція «Допоможіть селу стати чистим», у якій учні  активно прибирали своє рідне Халимоново.

09.10 – тематична бесіда з учнями 5 –го класу «Правила поведінки на природі».

13.10 -   екологічна акція «Одна пальчикова батарейка забруднює природу на півстоліття».

Також відбувся конкурс малюнків «Планета в руках у дітей».

Усі заходи сприяли формуванню в учнів глибоких переконань щодо необхідності природоохоронної діяльності та підвищенню рівня екологічної культури.