Патріотична акція «Мій Крим» у Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Дата: 15.12.2017 15:13

З метою патріотичного виховання дітей і молоді та з нагоди Міжнародного дня мігранта у Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 проведено низку заходів.

«Геноцид кримсько-татарського народу: минуле і сучасне»  ?  таку назву мали виховні години, проведені  класними керівниками  5-11 класів. Учні мали змогу переглянути уривки з документального фільму-розслідування  І.Піддубного «Крим ? курорт суворого режиму» про непросту  історію півострова у період з 1783 по 1991 роки та висловити своє ставлення до описаних подій. Цікавим був літературно-музичний журнал «Крим ? це Україна», підготовлений членами «Євроклубу». Його  метою  було ознайомлення присутніх з історією Криму та кримських татар. Учасники розповідали про історію татарського народу, його національні традиції, особливості культури. Звернули увагу на надзвичайно складний час для України ? анексію Криму Російською Федерацією. Учні 5 ? 6 класів поринули у цікаву віртуальну подорож чарівними куточками Криму, а на уроках української літератури відтворили свої враження, складаючи розповіді на тему «Я мрію про казковий Крим». На уроках образотворчого мистецтва учні 5 - 7 класів підготували роботи на  виставку малюнків «Мій Крим».   Члени гуртка  «Пошук» разом із його керівником зібрали фотографії  на тему «Ми подорожуємо Кримом». У шкільній бібліотеці створена  тематична полиця «Крим ? це Україна».