Сімейне свято «Моя  Батьківщина – Україна» у Красненському НВК

Дата: 15.12.2017 15:16

В дитинстві відкриваєш материк,

котрий назветься потім — Батьківщина.

Ліна Костенко

Національно-патріотичне виховання полягає у всебічному пізнанні історії, культури, духовності українського народу, усвідомленні кожною дитиною себе як індивідуальності, особистості та як частки своєї нації, а на цій основі – і складової всього людства, розумінні ролі історичних знань про свою країну, її духовну культуру та уміння захищати національні інтереси свого народу. Класні керівники закладу постійно працюють над реалізацією Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Ось і сьогодні Каріне Саргсян – класний керівник третього класу Красненського НВК провела сімейне свято під назвою «Моя  Батьківщина – Україна», метою якого було поглибити знання вихованців про Україну, прищеплювати любов до рідного краю, розширити зміст поняття громадянин України, розвивати мовлення дітей, виховувати патріотичні почуття приналежності до українського народу. На свято були запрошені батьки, вчителі та учні школи. Виховний захід був проведений у формі круглого столу із використанням ІКТ. На святі панувала творча та піднесена атмосфера, яка сприяла формуванню в учнів високої національно-патріотичної свідомості, почуття відданості своїй державі.