Всеукраїнський фестиваль «STEM-весна – 2021»

Дата: 19.03.2021 09:21

IV Всеукраїнський фестиваль «STEM-весна- 2021» з 01 березня впевнено крокує країною. У кожного освітнього закладу є можливість долучитися до заходів всеукраїнського рівня.

STEM-освіта – це низка курсів та програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

Повідомляємо, що на виконання наказу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 11.02.2021 № 10 та з метою ознайомлення педагогічних працівників із інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, напрямів STEM-освіти, проводиться IV Всеукраїнський фестиваль «STEM-весна – 2021». Терміни реалізації: із 01 березня по 31 травня 2021 року.

У рамках IV Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2021» рекомендуємо провести змагання, конкурси, хакатони, турніри, виставки, STEM-уроки,профорієнтаційні заходи, що мотивують учнівську молодь обирати STEM-професії.

Повідомляємо також, що з 26 по 30 квітня 2021 року відбудеться Національний STEM-тиждень.

«STEM-тиждень» – традиційний захід, започаткований у 2017 році.  У 2020 році у заході  взяли участь більше 300 вчителів, учнів та батьків. Учасники представили понад 908 постів з уроками,  проєктами і розробками. Активні учасники отримали сертифікати, а найкращі матеріали увійшли до збірника матеріалів «STEM-тиждень - 2020».

Про заходи або дії у сфері освіти STEM в рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2021» та Національного STEM-тижня пропонуємо розміщувати матеріали на сторінках власних сайтів, на сторінці Чернігівського ОІППО імені К.Д. Ушинського та сторінках закладів у facebook, в інших соціальних мережах.

Запрошуємо спланувати та провести заходи в рамках проведення STEM-весни.

Інформуємо, що в рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2021» (наказ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 11.02.2021 № 10) проводиться захід «SuperUrok2021#STEAM». Захід організовано ТОВ «ЕДПРО ДИСТРИБЮШН» за підтримки відділу STЕM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з метою розвитку напрямів STEM-освіти, підвищення зацікавленості учнівської молоді природничими науками та згідно Угоди про співпрацю від 31.01.2018 № 35. Зареєструватися та подати STEAM-проєкт команди учнівської молоді під керівництвом педагога-ментора можуть до 2 травня 2021 року. Ознайомитися з умовами участі та призами можна на сайті за покликанням: https://edpro.ua/superurok2021 Десятку фіналістів буде оголошено 17 травня 2021 року, а переможців заходу – 21 травня 2021 року. Запрошуємо педагогів та здобувачів освіти долучитися до проведення заходів.