Міжнародний день захисту дітей

Дата: 03.06.2019 09:30

Про початок літа, як завжди, нам нагадує дитячий сміх і жвава метушня, що супроводжує Міжнародний день захисту дітей.  У Будинку дитячої та юнацької творчості пройшло захоплююче свято «Територія дитинства».

Малечу  чекали розваги, конкурси, ігри, естафети та цікава концертна програма. Зі святом та, напевно ще більшою дитячою радістю – початком літніх канікул, присутніх привітала та вручила грамоти кращим гуртківцям директор Будинку дитячої та юнацької творчості Наталія  Швидка. «Сьогодні ми намагаємося робити усе для того, щоб кожна дитина могла проявити себе і в творчості, і в навчанні, і в спорті. Зичу всім забезпеченого, щасливого життя та безтурботного дитинства. Нехай батьки завжди бачать своїх дітей тільки щасливими та усміхненими», – наголосила вона.

Всі діти отримали солодкі подарунки. Спонсорами свята були міський голова П. М. Шимко, голова ГО «За майбутнє Бахмаччини» І.М. Булах, ПП Р.В. Бондаренко.