Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Проект Громадської спілки "ОСВІТОРІЯ" Global Teacher Prize Ukraine

         Премія Global Teacher Prize Ukraine пропонує цікавий виклик, шанс проявити себе та заявити про свої здобутки на всю Україну, можливість стати частиною спільноти освітян - агентів змін, куди входять фіналісти минулих років, а також - гідні призи.

Головний переможець Премії отримає звання кращого вчителя України, грошову винагороду у розмірі 250 000 гривень та участь у Міжнародному освітньому форумі, який у 2020 році має відбутися в Лондоні. А також рік безкоштовного навчання від нашої спілки.

Але на цьому переможці не закінчуються. Ми щасливі, що кожного року бізнес та фонди розуміють важливість професії вчителя та стають партнерами Премії. Так формуються додаткові призи, які допомагають винагородити якомога більше вчителів. Цьогоріч додаткові номінації наступні:

  1. «Вчитель-новатор» від Microsoft Ukraine, що поїде на міжнародний освітній форум;
  2. «Народний вчитель» - переможець народного голосування відправиться в складі освітнього десанту переймати досвід у закордонних колег;
  3. «Вибір серцем» - грошовий приз та освітня подорож від Наталії Мосейчук;
  4. Спеціальний приз для вчителя хімії від Zagoriy Foundation (100 000 гривень вчителю-переможцю та 100 000 гривень для потреб школи-переможця);
  5. Спеціальна номінація для вчителів громадянської освіти від Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством СІЛА з міжнародного розвитку (USAID/ENGAGE) та здійснюється Pact в Україні. Приз: сучасний ноутбук та поїздка на форум в Давосі у 2021 році.
  6. Здійснення мрії, вказаної в анкеті фіналіста, від агрохолдингу МХП.

Подати заявку або номінувати колегу: https://globalteacherprize.org.ua/

Контактна особа - Ольга Нагорнюк, тел. 0964365634« повернутися до списку новин