Учні Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 вшанували Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.02.2020 09:31

«Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину».

Такими словами розпочалася загальношкільна лінійка-реквієм щодо відзначення пам'яті Героїв Небесної Сотні у Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст.№5. Говорити на цю тему складно, проте необхідно. Відеоролики, поетичні рядки, які підготували учні 7-А класу, класний керівник Татаренко І.В., не залишили байдужим нікого із присутніх.  «Слава Україні! — Героям слава! Слава Героям Майдану!», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заході. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання. Закликом до єднання та миру пролунала пісня «Ми за мир».

Тематичні заходи, спрямовані на формування національної свідомості, активної громадянської позиції учнів, любові до Батьківщини проводяться в усіх класах протягом тижня (17-21 лютого 2020р.).