Цікаве дозвілля та відпочинок вихованців пришкільного табору «Веселка»

Дата: 13.06.2019 09:38

Цікаво, насичено і змістовно відпочивають вихованці пришкільного табору «Веселка», що діє на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. 1. Спортивні змагання, ігри, розваги, екскурсії, майстер-класи, конкурси, культпоходи - все це ще довго будуть згадувати діти.  Найбільше запам'яталася екскурсія до місцевої пекарні, де скуштували запашні, рум’яні булочки, дізналися, яка відповідальна праця – випікати хліб. Також відвідали вагонне ДЕПО м. Бахмач, де побачили, як  нелегко, але цікаво працювати людям, які обслуговують та ремонтують вагони. До Дня захисту дітей до закладу відпочинку завітали казкові герої, щоб розважити цікавими іграми, конкурсами, танцями. Змістовною та повчальною  виявилася  екскурсія до відділення Приватбанку, де діти познайомилися із різноманітними фінансовими операціями та розрахунками. Попереду чекає ще багато захоплюючих заходів, екскурсій та зустрічей.