Змагання з міні футболу

Дата: 23.10.2017 09:38

Відкриття ІХ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2017/2018 навчального року відбулося з проведення змагань з міні футболу. Проводилися вони на стадіоні ФСТ «Колос». Великий внесок в підготовку полів до змагань надав технічний персонал Бахмацької ЗОШ №1 та Бахмацької ДЮСШ на чолі з директорами Комаром О.В. та Сипливим В.А.

У змаганнях взяли участь 18 команд  загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Суддівство змагань забезпечувала суддівська бригада на чолі з головним суддею змагань Рябенком С.М., учителем фізичної культури Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Враховуючи чисельність команд змагання проводилися за удосконаленою олімпійською системою (Modified Knockout System або Ladder).

Напружена боротьба панувала на футбольних майданчиках, адже школярі показали високий рівень підготовки. За підсумками змагань переможцем стала команда Курінського НВК, друге місце виборола команда Бахмацької ЗОШ №5, третіми стала команда Бахмацької ЗОШ №1.