Підсумки проведення олімпіади з екології

Дата: 27.11.2017 15:50

25 листопада 2017 року в Бахмацькій гімназії  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. В інтелектуальних змаганнях узяли участь 15 учнів 10-11 класів із 12 загальноосвітніх навчальних закладів району. Завдання олімпіади та критерії оцінювання  були розроблені Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського відповідно до стандартів IV етапу Всеукраїнської олімпіади.

Традиційно, метою даної олімпіади є виявлення кращих знавців з екології, які проявляють зацікавленість екологічними проблемами.  Завдання олімпіади охоплювали два тури. Теоретичний тур,  вимагав від конкурсантів не тільки знань понятійного апарату екології, а й вміння оперувати ними, аналізувати зміст і обсяг понять, знаходити спільне і відмінне. Практичний тур включав розробку екологічного проекту та презентації. За попередніми даними найкращі результати показали учні Бахмацької гімназії, Дмитрівськї ЗОШ І-ІІІ ст. Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст..№4, Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст.. та Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.. №2.

Результат пошуку зображень за запитом "олімпіада з екології"