Дата: 11.11.2019 09:52

8 листопада на базі Голінської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум вчителів класів-комплектів «Використання новітніх методик Нової української школи у практиці роботи вчителя класу-комплекту». Участь у ньому взяли  початківці семи закладів освіти району.

Презентацію освітнього закладу провела Ніна Барташ, директор школи. Гості відвідали показовий урок старшого вчителя Тамари Супрун у класі-комплекті 3/4 класи по темі «Корінь слова. Спільнокореневі слова. Різнокореневі слова»/«Виготовлення штучних квітів. Виготовлення нарциса». Інтеграція різних предметів, використання ЛЕГО 6 цеглинок, робота в парах, дидактичне унаочнення, цікавий зміст ІКТ, етапи уроку «з вчителем» - «самостійно», чіткий розподіл часу на пояснення нового матеріалу та самостійну роботу… Сучасний цікавий та змістовний урок!

Оскільки Нова українська школа цікава нововведеннями освітнього процесу педагоги відвідали «ранкову зустріч»  учнів  1 класу  НУШ та вчителя Лариси Семиліт.

Розіграли тренінгові вправи по використанню новітніх методик НУШ у практиці  роботи вчителя класу-комплекту, які провела Людмила Іванько, методист райметодкабінету. А саме: «Золота рибка», «Квітка-семицвітка», кластер, діаграма Венна, сенкан, бліц-опитування, кубик Блума.

При підведенні підсумків семінару педагоги відмітили естетичність, дидактичну та технічну наповнюваність, озеленення класних кімнат початкової ланки освітнього закладу. На згадку кожен з учасників семінару отримав комплект із 8 збірників з математики для контролю, букети нарцисів із гумової пінки (фоаміран). Їх автор Тамара Супрун ще презентувала райметодкабінету авторські дидактичні матеріали «Українська мова. Прикметник. 2 – 4 класи».