Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

НАРАДА-СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТА "ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ"

29 березня 2018 року на базі Бахмацької гімназії відбулася нарада-семінар учителів предмета "Захист Вітчизни" та відповідальних за підготовку шкільних команд до районного етапу гри «Сокіл» («Джура»).

Нараду-семінар проведено завідуючим РМК Станіславом Вороб’єм та методистом РМК Іриною Яненко.

У ході наради-семінару були заслухані та обговорені питання:

1. Про закінчення навчального року, виконання програми предмета «Захист Вітчизни».

2. Про проведення 3-денних навчально-польових занять з юнаками та дівчатами, які закінчують вивчення предмета «Захист Вітчизни».

3. Про проведення з юнаками заняття з вивчення умов виконання початкової вправи стрільб з автомата Калашникова; проведення відповідних інструктажів з техніки безпеки при проведенні стрільб юнаками на полігоні військової частини; проведення заходів безпеки при проведенні стрільб бойовими набоями; підготовку до практичного заняття щодо поводження з автоматом Калашникова безпосередньо перед виконанням вправи із залученням учителів предмета «Захист Вітчизни» та військовослужбовців військової частини.

4. Про підготовку практичних занять з  юнаками з тактичної підготовки згідно програми предмета «Захист Вітчизни» на Батуринському полігоні.

5. Про проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).« повернутися до списку новин