Осінній ярмарок у Бахмацькій гімназії

Збиратися  на великий осінній ярмарок, щоб похвалитися вирощеними овочами й фруктами -  добра давняя традиція українців. Пригадати  традиції наших пращурів і відчути   невимушену атмосферу веселого гамірного ярмарку вирішили гімназисти.

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно –так пройшов   осінній ярмарок у Бахмацькій гімназії 20 вересня. Від самого ранку і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту. Чого тільки тут не було:  печене,  варене,  вирощене своїми руками. А скільки кольорів! А скільки барв!

Участь в ньому взяли учні 1-11 класів. Торгувати допомагали батьки. Вони не тільки закликали покупців до своїх ласощів, але й купували їх на інших торговельних точках.

Проведене свято принесло всім хороший настрій, об`єднало зусилля батьків, учнів, вчителів. Усі залишилися задоволені і в гарному настрої.  Такий захід згуртовує учнів, учителів, батьків .