Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Літні англомовні школи: досвід роботи

     У Курінському НВК з 30 травня по 16 червня працювала англомовна школа «Rainbow» на базі пришкільного табору «Берізка» відпочинку з денним перебуванням дітей. 16 учнів 3-4 класів із задоволенням відвідували його. При плануванні роботи табору вчителі англійської мови Наталія Юшкевич та Людмила Гриненко намагалися підібрати заходи, які б охопили всі інтереси школярів. Діти брали активну участь у різноманітних іграх, конкурсах, створювали проектні роботи, співали пісні, танцювали, розвивали свої акторські здібності.

       Незабутні враження на дітей справив день сміху. Одним із заходів цього дня був конкурс «Take a Photo». Школярів поділили на групи, у кожній з яких був свій фотограф. Кожна команда отримала завдання англійською мовою, у яких було вказано, як саме потрібно сфотографуватися. У кінці гри були переглянуті всі знімки і обговорено чи вони відповідали усім умовам. Перемогла команда, яка справилася із завданням найшвидше і правильно.

         Діти сповнені приємних спогадів про  спілкування англійською мовою в літній англомовній школі.« повернутися до списку новин