Козацький гарт - 2018

Дата: 18.06.2018 10:12

12-13 червня 2018 року у місті Чернігів вже в котрий раз відбувся  обласний тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт-2018».

Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 гідно представила Бахмацький район. Під керівництвом тренера Ю.Б. Іванька учасники команди старанно та наполегливо готувалися до змагань.

Учасники команди: Федоренко Артем, Федоренко Марія, Ільченко Анастасія, Ільченко Владислав, Хроленко Ольга, Черенков Нікіта, Сторубльов Олександр, Цупко Ірина, Власков Олександр, Ведмідь Анастасія,  Пирогов Євгеній та Левчановська Валерія докладали максимум зусиль і вибороли такі місця: стрибки зі скакалкою – І місце; стрибки в довжину – ІІІ  місце; човниковий біг – І місце; перетягування канату – ІV місце; вікторина знавців історії козацтва – І місце. Естафета була останнім і вирішальним конкурсом, у якому спортсмени здобули ІІІ  місце.

У загальному заліку місця розподілилися ось так: І місце – Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5, ІІ місце – Срібнянська школа, ІІІ місце – Новгород-Сіверський район.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.