Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Літні англомовні школи: досвід роботи

        „Якщо хочеш змінити світ – надихай дітей!”  Керуючись цим гаслом міжнародної організації GoGlobal GoCamp, вчителі  іноземної мови Бахмацької ЗОШ №1 Вікторія Соболєва, Міщенко Алла, Інна Горіла активно і творчо працюють у пришкільній англомовній школі з 28 учнями 5 – 10 класів. Цього року до роботи залучена англомовний волонтер Еверлін Лебор Сабандон. За умовами проекту  GoCamp волонтери допомагають учням здолати мовний бар’єр у вивченні іноземної мови, і  водночас мають змогу краще о знайомитися з традиціями і культурою України.

         Діти гостинно зустріли іноземну гостю. Весело, емоційно та плідно проходить час у літній школі. Удосконалення мовних навичок відбувається через рухливі та інтелектуальні ігри, перегляд навчальних відеофільмів, створення групових та індивідуальних проектів, вивчення пісень тощо.

         За словами волонтера, їй дуже сподобався Київ, наше маленьке затишне містечко Бахмач, гостинні мешканці та смачні українські страви. Саме тому один день у літній школі було присвячено приготуванню вареників. Під керівництвом вчителя трудового навчання Ольги Семенчук, Еверлін разом з дітьми охоче замішувала тісто, ліпила вареникі з ягодами, а потім ласувала пухкими смаколиками за дружньою бесідою англійською.

         Щоб краще ознайомити волонтера з історією нашого краю, за сприяння начальника відділу освіти Лариси Журби, було організовано поїздку до Гетьманської столиці м.Батурин. Екскурсовод Катерина Дзекун цікаво і змістовно англійською мовою розповіла про історичне минуле України.

         Отже, участь шкіл у програмі GoCamp без сумніву є необхідною складовою нових тенденцій в освіті. Безперечно, проект  надихає дітей на нові звершення та сміливість мрій!« повернутися до списку новин