Змагання з настільного тенісу серед ЗЗСО І-ІІ ступенів

30 листопада 2019 року відбулися змагання з тенісу настільного ХІ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2019/2020 н.р. серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. Змагання проходили в спортивному залі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5.

Суддівство забезпечували Сергій Кузьменко, вчитель фізичної культури Бахмацького НВК та Станіслав Воробей, завідуючий РМК сектору освіти.

За результатами змагань перше місце виборола команда Курінської ЗОШ І-ІІ ступенів, друге – команда Варварівського НВК, а третє за командою Бахмацького НВК.

Найкращими гравцями в ІІІ групі в особистому заліку серед юнаків стали: Шрамко Артур, учень Варварівського НВК – перше місце, Михайленко Максим, учень Курінської ЗОШ – друге місце, Пушенко Іван, учень Варварівського НВК – третє місце.

Серед дівчат в особистій першості перше місце виборола учениця Курінської ЗОШ І-ІІ ступенів Сиплива Дар’я, друге місце за Білоножко Мариною з Біловежівського НВК, а третє місце за Сіляковою Дарєю з Варварівського НВК.

Результати змагань наведені в таблиці