Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Літні англомовні школи: досвід роботи

        Яке чудове місце – літня англомовна школа на базі пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням дітей в Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 5! П’ять досвідчених вчителів англійської мови забезпечують англомовне спілкування 24 учнів 1-4 класів.

      На зайняттях з «Crafts» (ручної праці)  Тетяна Кривуля знайомить дітей з лексикою по темі «Літо» в ігровій формі, майстерно залучає дітей до ситуативного спілкування англійською під час виготовлення аплікацій, створення тематичних малюнків та малюнків на асфальті.

         Із сучасними реаліями англомовного  світу знайомить учнів Ірина Кращенко. Діти мають змогу здійснити віртуальні екскурсії до Великобританії, Австралії, Канади. А потім насолоджуються розфарбовуванням тематичних розмальовок.

         З користю для здоров’я та з метою сприяння кращому засвоєнню лексики та мовних зразків учні залучаються до рухливих ігор на свіжому повітрі під керівництвом Наталії Смирнової.

     Вихованці табору з задоволенням долучаються до драматизації різноманітних сценок та ігрових ситуацій, які їм пропонує Світлана Іващенко. Вчитель будує міні спектаклі на основі англійських пісень, знайомлячи дітей з англійським фольклором.

        З великим інтересом діти відвідують заняття Вікторії Гаранько, яка вчить учнів невимушено спілкуватися між собою, виготовляючи різні поробки з паперу та природних матеріалів. 

       А вчора ми, вчителі та діти, замружили очі і опинилися на прийомі у її Величності Королеви Англії! Учні країни «Smilyland» («Країни посмішок») познайомились з однією з найулюбленіших традицій  Англії – чаюванням. Пили чай з молоком, смакували «брауні» та вели неквапливу розмову англійською. Ну чим не англійці?« повернутися до списку новин