Нарада з керівниками закладів освіти

Дата: 23.01.2018 10:16

17 січня під керівництвом начальника відділу освіти райдержадмінісирації Лариси Журби  відбулася нарада з керівниками закладів освіти району. У заході взяла участь голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.

На початку засідання очільниця району  запевнила, що розвиток освітньої галузі  і надалі буде одним із пріоритетних напрямків у районі.  Тетяна Неділько висловила впевненість, що високвалвфіковані педагоги Бахмаччини виконають усі поставлені завдання з побудови нової української школи.

Далі присутні розглянули  ряд актуальних питань у галузі освіти. Зокрема, йшлося про реєстрацію на пробне тестування учнів 11 класів, навчальний план для 10-го класу закладів загальної середньої освіти 2018-2019 навчального року, підведення підсумків проведення атестації робочих місць за умовами праці та розглянуто порядок прийняття працівників до закладів загальної  середньої освіти.