Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs.

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійним Фонд ІСЕРР проводиться конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs.

У цьому році конкурс проводиться в Україні вдруге.

Конкурс направлений на підтримко підприємницьких проектів серед української молоді віком від 1 5 до 18 років. В рамках конкурсу учасники можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 1 1 000 доларів СІЛА.

Diamond Challenge відбудеться у три етапи:

  1. Відбірковий тур в Україні - презентація проектів. Команда переможець отримає фінансову винагороду у розмірі 11000 доларів СІЛА та поїздку до США на півфінал Diamond Challenge.
  2. Півфінал відбудеться в США в Штаті Делавер 1 2 квітня 201 8 року.
  3. Фінальний раунд в. рамках Молодіжного Підприємницького Саміту (Youth Entrepreneurship Summit) - 1 3 квітня 201 8 року.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл або профільних коледжів віком від 15 до 18 років.

Важливі дедлайни Конкурсу:

1 жовтня 2017 р. - відкриття реєстрації команд;

30 листопада 2017 р. - закриття реєстрації команд;

5 січня 2018 р. -дедлайн подачі письмових проектів;

1-2 березня 2018 р. - Всеукраїнський фінал у м. Києві.

Реєстрація команд та проектів на сторінці Diamond Challenge відкрита до 5 січня 2018 року. Зареєструватись можна за посиланням: https://diamondchallenge.avvardsplatform.com

Просимо поінформувати про проведення Конкурсу районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад. керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, дитячих і молодіжних громадських організацій.

З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті www.icepp.org.ua (за посиланням: http://icepp.org.ua/images/InfoDC201 8.pdf).

Контактна особа - виконавчий директор Благодійного Фонду "Інститут громадянської освіти та суспільних програм"; Ірина Романенко (e-mail: icepp.ngOi/?gmail.com, тел. +38 (050) 580 63 96).

Результат пошуку зображень за запитом "Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs"« повернутися до списку новин