Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs.

Дата: 18.10.2017 15:20

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійним Фонд ІСЕРР проводиться конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs.

У цьому році конкурс проводиться в Україні вдруге.

Конкурс направлений на підтримко підприємницьких проектів серед української молоді віком від 1 5 до 18 років. В рамках конкурсу учасники можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 1 1 000 доларів СІЛА.

Diamond Challenge відбудеться у три етапи:

1. Відбірковий тур в Україні - презентація проектів. Команда переможець отримає фінансову винагороду у розмірі 11000 доларів СІЛА та поїздку до США на півфінал Diamond Challenge.
  2. Півфінал відбудеться в США в Штаті Делавер 1 2 квітня 201 8 року.
  3. Фінальний раунд в. рамках Молодіжного Підприємницького Саміту (Youth Entrepreneurship Summit) - 1 3 квітня 201 8 року.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл або профільних коледжів віком від 15 до 18 років.

Важливі дедлайни Конкурсу:

1 жовтня 2017 р. - відкриття реєстрації команд;

30 листопада 2017 р. - закриття реєстрації команд;

5 січня 2018 р. -дедлайн подачі письмових проектів;

1-2 березня 2018 р. - Всеукраїнський фінал у м. Києві.

Реєстрація команд та проектів на сторінці Diamond Challenge відкрита до 5 січня 2018 року. Зареєструватись можна за посиланням: https://diamondchallenge.avvardsplatform.com

Просимо поінформувати про проведення Конкурсу районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад. керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, дитячих і молодіжних громадських організацій.

З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті www.icepp.org.ua (за посиланням: http://icepp.org.ua/images/InfoDC201 8.pdf).

Контактна особа - виконавчий директор Благодійного Фонду "Інститут громадянської освіти та суспільних програм"; Ірина Романенко (e-mail: icepp.ngOi/?gmail.com, тел. +38 (050) 580 63 96).

Результат пошуку зображень за запитом "Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs"