Тренінг  по проекту «Навчання вихователів закладів дошкільної освіти  за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку».

З метою забезпечення реалізації завдань наступності  між  дошкільною  і початковою  освітою в умовах Нової української школи, збагачення шляхів підвищення якості дошкільної освіти дітей старшого дошкільного віку на базі Бахмацького закладу дошкільної освіти №1 «Рукавичка» 19.04.2018 року був проведений тренінг  по проекту «Навчання вихователів закладів дошкільної освіти  за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку».

Тренер тренінгу Бойко В.В., вихователь Бахмацького закладу дошкільної освіти №1 «Рукавичка», яка пройшла навчання із питань впровадження нової освітньої програми «Впевнений старт» при  Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського показала переваги та можливості роботи за програмно-методичним комплексом, використовуючи презентацію. Надала можливість випробувати алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах дошкільного навчального закладу за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт», поділилась інформацією щодо замовлення комплектів «Впевнений старт», провела анкетування «Після».