Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

На Бахмаччині триває літня оздоровча кампанія

       З 30 травня в районі працює 17 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

      Голова районної ради Віктор Міщук спільно з начальником відділу освіти Ларисою Журбою ознайомилися з ходом оздоровчої кампанії у Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №5 і визначили основні напрями підготовки закладів освіти до нового навчального року.

           За 14 робочих днів на базі шкіл відпочине 1195 учнів району. Вартість харчування у закладі відпочинку становить 22 грн. в день на дитину. Щороку збільшується кількість літніх мовних шкіл. Нині вони функціонують у Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, № 1, № 4, Бахмацькій гімназії та Курінському НВК. У рамках проекту GoCamp-2017 в Бахмацькій №1 працює англомовний волонтер – Еверлін Лебор Сабандон, яка ділитися знаннями з дітьми.

        14 червня розпочне роботу дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія». У ІІ зміни оздоровленням планується охопити 160 учнів району. Ліжко-день у закладі «Мрія» коштуватиме 156,6 грн. Харчування дитини становитиме 70 грн у день. Крім того, для оздоровлення дітей соціально-вразливих категорій у закладі „Мрія” відділом освіти буде профінансовано 20 безкоштовних путівок.

        Щодо фінансування оздоровчої кампанії 2017 року, то на харчування дітей у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням дітей закладено кошти у сумі 368,1 тис. грн. На функціонування закладу «Мрія» заплановано використати з районного бюджету 488,3 тис. грн. та залучених коштів у розмірі 37,8 тис. грн. Відпочинковими та оздоровчими послугами планується охопити 1355 дітей району.

 

 « повернутися до списку новин