Обласні змагання з фізичної культури (Олімпіада)

Дата: 30.03.2018 10:32

27 березня 2018 року на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка проведений обласний етап змагань з фізичної культури (Олімпіада) серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Метою Олімпіади є підвищення якості викладання предмета «Фізична культура» в закладах загальної середньої освіти, виявлення творчих здібностей учнів, підняття рівня обізнаності в галузі «Фізична культура та спорт», підвищення рухової активності учнів, пропаганда й популяризація засад здорового способу життя.

Бахмацький район представляли переможці районної олімпіади, учні Бахмацької ЗОШ I-III ст. № 5: Байло Ірина, Цап Дмитро, Максименко Олександр.

Програма змагань складалася з таких видів: легка атлетика (юнаки і дівчата), гімнастика( юнаки і дівчата), баскетбол (юнаки і дівчата), волейбол (дівчата), футбол (юнаки), туризм (юнаки і дівчата).

Учасники олімпіади гідно себе представили. Байло Ірина зайняла  I місце серед 23-х учасниць та отримала кубок від декана факультету з фізичного виховання. Цап Дмитро отримав почесну грамоту за зайняте III місце з легкої атлетики.

Високі здобутки учні отримали завдяки своїй наполегливості, працелюбності, а також тренерським здібностям учителя фізичної культури Бахмацької ЗОШ I-IIIст. № 5 - Іванька Юрія Борисовича.

Байло Ірина зі своїм наставником