Стартує «Учитель року – 2018»

Дата: 11.12.2017 16:34

На минулому тижні стартував районний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Першим відбувся тур в номінації «Німецька мова» на базі Бахмацької гімназії.

Німецьку мову викладають 9 вчителів німецької мови, з них 6 – фахівці, 3 – нефахівці, які пройшли курсову підготовку на базі ЧОІППО. Представництво вчителів-конкурсантів згідно поданих заяв: Людмила Жила (Курінський НВК), Надія Коваленко (Кропивненський НВК), Валентина Олефіренко (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№4).

Згідно з умовами реєстрації в Конкурсі наші колеги зареєструвалися на платформі Конкурсу, створили профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft, на якому розмістили відеорезюме, висновок методичного об’єднання вчителів іноземних мов навчального закладу про педагогічну та методичну діяльність, матеріали з досвіду роботи.

Сам Конкурс складався із трьох випробувань. Конкурсне випробування «Тестування з фахової майстерності» оцінювало знання конкурсантів з фаху, методики викладання предмета, психології та педагогіки у формі тестів. Конкурсне випробування «Практична робота» оцінювало вміння конкурсантів виконувати практичні завдання  у формі «Дискусійного клубу». Конкурсне випробування «Методичний практикум» оцінювало методичну майстерність конкурсантів, вміння обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання для організації навчально-виховного процесу  у формі плану-конспекту уроку німецької мови. Фактично змагалися дві учасниці; третя учасниця, знаходячись на лікарняному, надіслала електронний варіант конспекта уроку.

Оцінювало конкурсні випробування фахове журі, вчителі німецької мови Бахмацької гімназії та Курінського НВК. Згідно протоколу засідання журі розподіл місць такий: ІІІ - Надія Коваленко (Кропивненський НВК), ІІ - Людмила Жила (Курінський НВК), І - Валентина Олефіренко (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№4).

Підтримаємо нашу переможницю! Учителі, учні закладів освіти району, зайдіть в аккаунт, щоб поставити відмітки Валентині Олефіренко, вчителю англійської та німецької мов Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №4, яка буде представляти Бахмаччину на обласному етапі Конкурсу!

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=nFpeNyJ0e8g