Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Турнір з футболу, присвячений Дню захисту дітей

          Щороку в перший день літа відзначається День захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

       Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

          Тож 31 травня на районному стадіоні «Колос» пройшов турнір з футболу серед юнаків 2009-2010 р.н. У змаганнях взяли участь вісім команд з Сумської та Чернігівської областей ( 4 команди з м. Конотоп, команди з м. Борзна та м. Кролевець та 2 команди з м. Бахмач). За результатами матчів, у напруженій боротьбі перше місце виборола команда м. Кролевець, друге місце дісталося команді с. Бахмач - 1, третє місце посіла команда м. Конотоп.

         Привітати спортсменів та вручити заслужені нагороди: кубки, медалі та статуетки прийшли голова районної ради Віктор Міщук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Журба та завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Брюховецька. Також команди, які зайняли призові місця, з нагоди свята, отримали солодкі подарунки від голови районної ради.

        Щиро вітаємо переможців та дякуємо учасникам турніру за продемонстровані спортивні навички та вміння! Бажаємо нашому юному поколінню щасливого дитинства, нових перемог, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

За матеріалами сайту Бахмацької райдержадміністрації« повернутися до списку новин