Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Бахмачани на п'єдесталі наукового олімпу!


З 10 червня до 10 липня 2022 року проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

У нинішніх складних умовах воєнного стану організаційний комітет конкурсу-захисту вирішив допустити до всеукраїнського етапу не тільки переможців, а й призерів обласних етапів, щоб максимально підтримати прагнення кожного учня досліджувати і презентувати свої здобутки. 1567 юних науковців з усієї країни презентували свої дослідження у 65 секціях 12 наукових відділень.

Команда учнів-членів Чернігівського територіального відділення Малої академії наук України гідно представила область у фінальному етапі конкурсу-захисту. 38 її членів отримали дипломи переможців, а саме: 3 дипломи  І ступеня, 9 – ІІ ступеня, 26 – ІІІ ступеня.

У складі команди були і представники Бахмацької секції МАН – дипломанти обласного етапу конкурсу-захисту:  учениця 11 класу Курінського ЗЗСО І-ІІІ ст. Бакало Алла (кер. Беба С.Б.), учениця 11 класу Бахмацького ліцею №1 Бадай Кіра (кер. Мартиненко І.Г.), учень   Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Гурєєв Кирило (10 кл., кер. Левченко Т.П.), які захищали науково-дослідницькі  роботи в 3-х секціях: «психологія», «біологія  людини»  та «українська література» відповідно.

Участь у постерному захисті та науковій конференції дала можливість кожному конкурсанту оприлюднити та поширити нові наукові знання за різними напрямами, шляхом підготовки презентації для візуалізації своєї доповіді. За  високий рівень виконання дослідження і захисту, продемонстрований під час фінального етапу конкурсу,  Гурєєв Кирило нагороджений дипломом ІІ ступеня у  науковій секції «Українська література», Бакало Алла – дипломом ІІІ ступеня у секції «Психологія».

Наші юні науковці вчергове довели, що Мала академія наук є  платформою для самореалізації талановитої молоді, а педагоги-наставники професійно допомагають  їм реалізувати свої знання і можливості у наукових працях. 

Щирі вітання переможцям конкурсу-захисту та їх наставникам з побажаннями подальших успіхів і досягнень на науковому олімпі!« повернутися до списку новин