ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ…

Дата: 21.02.2018 10:42

Герой – це людина, яка знає, що є блага,

дорожчі за життя; людина, яка присвятила

своє життя служінню держави, себе одну

служінню багатьом.

Ефраїм Лессінг

«Історія України написана не чорнилом, а кров’ю» - такими  словами розпочався урок пам'яті «Героям Небесної Сотні присвячується…», який підготували і провели учні Рубанської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом класного керівника 10 класу Василя Горбаченка.  Учні школи допомогли пригадати присутнім  основні миттєвості дуже гарячої зими 2013-2014 рр. Відеоролики «Хроніка майдану», «Спец-операція «Штурм»» та «Небесна сотня поіменно» допомогли ще раз пережити ті страшні події, заглянути в обличчя тих юнаків, чоловіків та жінок, чий подвиг неоціненний для України, для прийдешніх поколінь.  Не залишились байдужими глядачі і до поетичних та музичних композицій, які підготували учні школи. Особливо вразили поезії «Мамо, не плач. Я повернусь весною» та «Мені наснилось, що вони зустрілись…». Після них залу оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг Героїв Небесної сотні.

Спомин про велич та жертовність наших Героїв Небесної Сотні, які на столичному Майдані заплатили власним життям за ідеали Революції гідності, завжди залишатимуться тим святим дороговказом, який показуватиме правильний шлях не одному поколінню справжніх громадян нашої держави!