Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Психолого-педагогічний семінар для класних керівників  у Григорівській ЗОШ

30 листопада 2017 року на базі Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся психолого-педагогічний семінар для класних керівників «Дисципліна на уроці: проблеми та методи їх вирішення». Семінар пройшов у жвавому обговоренні питань стосовно  методів і прийомів виховання підростаючого покоління.

Практичний психолог Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Дмитро Сидоренко детально проаналізував причини недисциплінованої поведінки учнів на уроці, охарактеризував психологічні прийоми для встановлення контакту «учитель - учень»  в процесі  уроку.

Методист районного методичного кабінету Бахмацької райдержадміністрації Світлана Яковенко   наголосила на основних методах педагогічного впливу, які допомагають у вирішенні конфліктних ситуацій. Фахівець підкреслила, що дуже важливо з конфліктної ситуації вийти з гідністю. Щоб виграти психологічне протистояння в сутичці двох полярних систем норм і цінностей, учителю доцільно завжди пам’ятати, що педагог не повинен  порушувати моральних норм поведінки в будь якій ситуації.

 Наталія Дубініна, психолог Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №4,  цікаво й змістовно розкрила стратегію професійного та особистісного самовдосконалення учителя, підкреслила, що потрібно свідомо визначати й обирати шляхи реалізації перспектив свого розвитку: особистого, життєвого, професійного.

Практичний психолог Бахмацької гімназії Олена Гриценко, підводячи підсумки семінару, указала педагогам  на важливість збереження психологічного й фізичного здоров’я педагога, збереження тих моральних і людських цінностей, які дають право учителю гордо носити це звання. Також фахівцями-психологами були надані індивідуальні консультації учням школи з актуальних проблем особистісного розвитку.« повернутися до списку новин