НА ПЛАТФОРМІ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН» РОЗПОЧАВ РОБОТУ «КАБІНЕТ УЧИТЕЛЯ»

Дата: 12.04.2021 11:04

Міністерство освіти і науки України інформує, що на онлайн-платформі «Всеукраїнська школа онлайн» розпочав роботу інструмент «Кабінет учителя». За допомогою нього вчителі зможуть організовувати віртуальні класи та слідкувати за успішністю учнів. Крім того, оновлено дизайн платформи. Новий інструмент було презентовано 8 квітня 2021 року під час тематичного вебінару.

«Кабінет учителя» робить зручнішою організацію дистанційного та змішаного навчання. Зокрема, він допомагає адаптуватися до умов повного чи часткового дистанційного навчання, полегшує комунікацію з учнями та відстеження їхньої успішності.

Функціонал кабінету вчителя «Всеукраїнська школа онлайн»  дає можливість:

• дискусії для обговорення окремих тем,
  • відстежувати прогрес у навчанні кожного учня,
  • створювати віртуальні класи,
  • запрошувати учнів до перегляду курсів.

Також заплановано згодом забезпечити можливість для вчителів створювати власні курси на платформі.

Більше інформації про можливості «Кабінету вчителя» – у відеоінструкції за покликанням, а також у матеріалах онлайн-презентації.