ЛІТНІ МОВНІ ТАБОРИ: БАХМАЦЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ. №5 ЗУСТРІЧАЄ АНГЛОМОВНОГО ВОЛОНТЕРА

29 травня на базі 6 закладів загальної середньої освіти району стартували літні мовні табори (профіль – англійська мова).

За сприяння Громадської організації Глобал Офіс та Посольства США в Україні  навесні були підведені підсумки  проекту «GoCamp – 2018», щодо підготовки до проведення літніх мовних таборів із англійської мови. Долучившись до творчої спільноти «GoCamp-2018» у переможці вийшла Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5, учні та вчителі англійської мови якої успішно пройшли конкурсний відбір та забезпечили тим самим участь іноземного волонтера.

GoCamp» — це новий формат пришкільних мовних таборів з  вивченням англійської мови із залученням іноземного волонтера. В мовному таборі діти беруть участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуються англійською мовою між собою та з іноземним волонтером. За допомогою розробленої програми табору діти зможуть навчитися працювати в команді, спілкуватися в багато-культурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.

05.06.2018 на станції Бахмач представники сектору освіти, шкільної адміністрації, вчителі та учні  англійської мови  мовного табору Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 хлібом-сіллю зустрічали англомовного волонтера Альберта  Айос.
Робота з волонтером триватиме  05.06 – 20.06.2018  і включатиме:
суспільно-корисні проекти; розмовні ігри, спільні екскурсії, подорожі, міжкультурні заходи за участю всіх бажаючих дітей, школи і волонтера.

?????????»?????° ?????? Larisa  Jurba.