Нарада керівників літніх англомовних шкіл

24 травня Людмила Іванько, методист райметодкабінету, провела нараду керівників літніх англомовних шкіл, які будуть створені на базі пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №4, №5, Бахмацької гімназії, Курінського НВК.

Цього літа досвідчені вчителі англійської мови продовжать удосконалювати англійську мову своїх вихованців.

Наталія Смирнова (ЗОШ №5) проаналізувала основи створення програми англомовної школи.

Вікторія Соболева (ЗОШ №1) проінформувала про залучення англомовного волонтера. Адже, учні та вчителі англійської мови Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, які вдало презентували себе в проекті  GoCamp-2017, увійшли у всеукраїнську вибірку і тим самим забезпечили участь в роботі своєї школи англомовного волонтера. Його приїзд очікується 29 травня.

Світлана Портянко (гімназія) демонструвала ведення документації мовної школи.

Людмила Богдан (ЗОШ №4) проаналізувала практичні інтерактивні форми та методи роботи.

Проведення наради керівників літніх англомовних шкіл сприяла  удосконаленню  інтерактивної методології викладання англійської мови.