Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Відбувся ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературний конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

27 листопада ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка зібрав  у Бахмацькому ліцеї №1 поціновувачів  творчої спадщини Великого Кобзаря з метою  виявлення найкращих знавців літератури,  розвитку творчо обдарованої молоді, виховання  у  дітей та юнацтва поваги  до  мови й традицій свого народу.

Відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №571, у жовтні  було організовано проведення  І етапу конкурсу в 14 закладах загальної середньої освіти громади. До участі в шкільному етапі  долучилися 328 учнів 5-11 класів.

Учасниками  ІІ етапі конкурсу стали 33 учні 5-11 класів з 9 ЗЗСО громади: Бахмацьких ліцею №1, ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, №4, №5, Курінського. Тиницького, Халимонівського ЗЗСО та Курінської гімназії. Юні шевченкознавці успішно виконали конкурсні завдання, продемонструвавши знання життя й творчості видатного поета, творче мислення й мовну грамотність.

Конкурс проведено з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2 та за письмової згоди батьків здобувачів освіти.

У грудні 2 переможниці конкурсу, учениці Бахмацького ліцею №1 Міщенко Софія (6 кл.) і Тчаннікова Людмила (10 кл.),  представлять Бахмацьку міську територіальну громаду в ІІІ (обласному) етапі.