Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Заходи до 500-річчя Реформації

Загальноосвітні навчальні заклади Бахмаччини долучилися до заходів у рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації, які відбуваються з метою  ширшого інформування учнівської молоді про  розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, вияву поваги до  ролі в українській історії та становленні незалежної держави протестантських церков і релігійних організацій, збереження та популяризації визначних вітчизняних пам'яток духовної культури.

 Протягом вересня-жовтня в закладах були проведені  тематичні заходи з висвітлення історії Реформації: години спілкування «Через духовну реформацію до відродження нації», «Епоха Реформації і сучасна Україна», «Основи духовно-морального виховання»; бесіди «500-річчя Реформації в Україні», «Реформація та її вплив на розвиток людства; учнівські конференції «Реформаційні рухи в Європі», «Історія Реформації в Україні»; презентації  «Реформація: 500», «Видатні діячі протестантизму»; показові уроки зі всесвітньої історії у 8 класах: «Мартін Лютер і народження протестантизму», «Культура Відродження і її вплив на релігійне життя Європи», «Реформація і Контрреформація в Європі».

Учні  Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Красненського НВК мали змогу відвідати шкільні музеї, у яких оформлено тематичні експозиції «Релігійне життя України» та переглянути презентації «Історія протестантизму в Україні».

У більшості шкільних бібліотек організовано просвітницькі виставки інформаційно-довідникової літератури, які  висвітлюють історію реформаційних рухів «Реформація: 500-літня історія».

Результат пошуку зображень за запитом "500 річчя реформації"

Година спілкування в Стрільницькій ЗОШ «Через духовну реформацію до відродження нації»

Екскурсія в музеї Дмитрівської ЗОШ «Історія протестантизму в Україні».

Тематична бесіда в Тиницькій ЗОШ «Основи духовно-морального виховання»; « повернутися до списку новин