Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2019/2020 н.р.

Дата: 13.01.2020 11:39

13 січня 2020 року розпочався районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2019/2020 навчального року.

На Конкурс подано 14 робіт учнів-членів Бахмацького сектору Чернігівського відділення Малої академії наук України з 6-ти закладів загальної середньої освіти. Роботи представлені в дванадцяти секціях (Мистецтвознавство; українська література; літературна творчість; зарубіжна література; англійська мова; соціологія; географія та ландшафтознавство; прикладна математика; математичне моделювання; валеологія; психологія; екологія ).

Конкурс пройде в три тури:

• заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт (13-15 січня);
  •  оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін (16 січня);
  •  захист науково-дослідницьких робіт (22 січня).

Щиро бажаємо юним науковцям досягнень на ниві науки!